سوالات متداول

سوالات متداول ادوات کشاورزی صادقی

بیشترین سوالات و مشکلات کاربران ادوات کشاورزی صادقی را در این صفحه فهرست کرده‌ایم. ممکن است سوالی که در حال حاضر ذهن شما را درگیر خود کرده، هم‌اکنون در همین صفحه پاسخ داده شده باشد.

هنوز پاسخ سوال خود را نیافته‌اید؟

کارشناسان مجموعه تولیدی ادوات کشاورزی و صنعتی صادقی همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

عمومی

بله. محصولات ادوات کشاورزی صادقی نه فقط تولید داخل، که تماما توسط مجموعه ادوات کشاورزی صادقی طراحی و تولید شده اند. تیم طراحی مجموعه صادقی ضمن نیازسنجی کشاورزان، دامپروران و… همواره در حال طراحی محصولات جدید و بهبود محصولات قبلی با هدف افزایش بهره‌وری است. ما تولیدکننده هستیم.

بله. علاوه بر تحویل محصول در شهر مقصد، حداقل یک نفر کارشناس جهت نصب و آموزش به خریدار محترم در محل حضور خواهد یافت. متعهد به تضمین کیفیت و راهنمایی جهت بهره‌وری حداکثری از محصول خریداری شده هستیم.

علاوه بر حضور حداقل یک نفر کارشناس جهت تحویل، نصب و آموزش به خریدار محترم در سراسر کشور، تیم پشتیبانی مجموعه همواره پاسخگوی سوالات و مشکلات خریداران خواهد بود. همچنین مجموعه ادوات کشاورزی صادقی خود را متعهد می‌داند به صورت مادام‌العمر قطعات و لوازم جانبی محصولات را تامین کند.

نه الزاما. البته که ما از میزبانی شما و بازدید شما از خط تولید محصول استقبال می‌کنیم، اما الزامی به حضور شما در مجموعه ادوات کشاورزی صادقی وجود ندارد. توضیحات محصول و سوالات شما تمام و کمال توسط کارشناسان بخش فروش پاسخ داده خواهد شد.

این موضوع طی بیش از 40 سال فعالیت مجموعه تولیدی ادوات کشاورزی صادقی همواره اثبات شده است. میزان رضایت مشتریان بنا بر آمار سال 1396 از مجموع هزار نفر از خریداران سال‌های گذشته که به صورت تصادفی انتخاب شدند، بر اساس فاکتورهای کیفیت محصول، راحتی استفاده، تامین قطعات، خدمات پس از فروش، پاسخگویی کارشناسان و… انجام گرفت، با کسب میانگین امتیاز 9.8 از 10 فرضیه همیشگی کیفیت بالای محصولات و مشتری مداری این مجموعه را اثبات نمود.