مکنده کاه تراکتوری مدل SL 901

دستگاه مکنده کاه تراکتوری مدل SL 901

این دستگاه که با نام کاه بار کن نیز شناخته می‌شود، برای جابجایی و انتقال کاه انباشته‌شده بر روی زمین و یا انبار به داخل تریلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه مکنده کاه برای راحتی کار اپراتور طراحی جدیدی با اصول ارگونومی بدن انسان در قسمت لوله ورودی انجام شده است که در استفاده طولانی‌مدت باعث خستگی اپراتور نشود. با اتصال سه نقطه تراکتور امکان جابجایی کاه‌بارکن به راحتی وجود دارد همچنین با تعبیه یک قلاب برای حمل و نقل توسط جرثقیل امکان‌پذیر است. در این دستگاه از یک فن مکنده بسیار قوی با طراحی جدید استفاده شده که باعث بهبود بازدهی و سرعت عمل دستگاه شده است.

در گذشته و در دستگاه‌های مشابه مکنده کاه که پیش‌ازاین تولیدشده، برای ذخیره کاهی که در محل انبار، تریلی و یا برروی زمین انباشته شده است برای کیسه‌زنی مکانیزمی وجود نداشت و این کار توسط نیروی انسانی توسط چهار شاخ انجام می‌شد، در همین راستا مجموعه ادوات کشاورزی صادقی اقدام به طراحی و ساخت دستگاه کاه بار کن با قابلیت ذخیره کاه در تریلی که باعث افزایش سرعت و سهولت انجام کار و کاهش هزینه‌های کارگری شده است.

straw-loader-901-sadeghisanat-مکنده-کاه-کاه-بارکن
دستگاه مکنده کاه و کاه بار کن تراکتوری - ادوات کشاورزی صادقی

مدل SL 901

کاه بار کن کیسه‌زن - تریلی‌زن تراکتوری

مزایا:

  • انتقال کاه انباشته شده بر روی زمین و یا انبار به داخل تریلی، که این امر موجب کاهش هزینه نیروی انسانی می‌شود.
  • قابلیت راه اندازی با انواع مدل‌های تراکتور
  • قابلیت جابجایی انواع علوفه دامی
  • ابعاد و وزن مناسب برای حمل
  • استهلاک پایین قطعات
  • راه اندازی سریع
  • قابلیت ساخت و راه اندازی با نیروی الکتروموتور و یا ژنراتور دیزلی
  • خدمات پس از فروش و آموزش نیروی کار توسط پرسنل مجرب
  • تعمیر و نگه داری آسان
  • کیفیت ساخت بالا و طراحی مناسب 

دستگاه مکنده کاه چیست؟

اساس کار این دستگاه جمع‌آوری کاه از روی زمین یا در محل انبار و انتقال به تریلی است. این دستگاه با نیروی تراکتور یا با نیروی الکتروموتور و یا ژنراتور دیزلی کار می‌کند

مکنده کاه SL 901 چه مزایایی دارد؟

فیلتر گردوغبار با تکنولوژی جدید صادقی، انتقال کاه انباشته شده بر روی زمین و یا انبار داخل کیسه یا تریلی، ابعاد و وزن مناسب برای حمل، تعمیر و نگهداری آسان، و...

سفارش و تحویل مکنده کاه به چه صورت است؟

مشاوره، پاسخگویی و سفارش به صورت آنلاین یا حضوری و سپس و آموزش نیروی کار توسط پرسنل خدمات پس از فروش در محل تحویل صورت خواهد گرفت.

قیمت دستگاه کاه جمع کن چقدر است؟

برای استعلام قیمت دستگاه مکنده کاه / کاه جمع کن کافی است با شماره‌های بخش فروش ادوات کشاورزی صادقی تماس بگیرید. ۰۵۸-۳۲۴۲۰۳۱۷ | ۰۹۱۵۱۸۴۲۱۴۴

مکنده کاه چیست؟

دستگاه مکنده کاه یا دستگاه کاه بار کن، دستگاهی است که برای اولین بار توسط مجموعه تولیدی ادوات کشاورزی صادقی تولید و بازار عرضه و با استقبال فراوانی روبرو شد. همواره یکی از مشکلات کشاورزان جمع‌آوری کاه ریخته شده روی زمین، یا در انبار یا در تریلی بوده است. این دستگاه با توجه به این نیاز طراحی و تولید گردید تا امکان جمع‌آوری، جابجایی و انتقال کاه به تریلی به وجود بیاید.
اگر قصد خرید مکنده کاه / خرید کاه جمع کن را دارید و همچنان سوالاتی در مورد نحوه کارکرد دستگاه، قیمت مکنده کاه، نحوه سفارش و تحویل و خدمات پس از فروش آن را دارید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه تولیدی ادوات کشاورزی صادقی مشتاقانه پاسخگوی شما خواهند بود.

۰۵۸-۳۲۴۲۰۳۱۷ | ۰۹۱۵۱۸۴۲۱۴۴

تصاویر بیشتر از دستگاه مکنده کاه SL 901

دیگر ادوات و ماشین‌های کشاورزی و صنعتی، طراحی و تولید شده در مجموعه تولیدی صادقی را مشاهده کنید.

خلاصه
product image
امتیاز
1star1star1star1star1star
امتیاز
5 based on 3 votes
برند
ادوات کشاورزی صادقی
محصول
مکنده کاه کیسه زن - تریلی زن تراکتوری مدل SL 902
قیمت
IRR تماس بگیرید
موجودی
Available in Stock