درباره ما

طراحی و ساخت ادوات، ماشین‌های کشاورزی و صنعتی

مجموعه تولیدی ادوات کشاورزی و صنعتی صادقی

امروزه استفاده از ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی باکیفیت و بازده بالا و پردوام از رموز موفقیت و ماندگاری در عرصه تولید محصولات کشاورزی و همچنین ضرورت حفظ منابع آب و خاک برای نسل‌های بعدی می‌باشد.

ادوات کشاورزی صادقی مجموعه ای پویا، هوشمند و تحول‌گرا است که نوآوری، کیفیت و مشتری‌مداری را سرلوحه کار خود قرار داده تا بهترین محصولات و خدمات را متناسب با نیاز مشتری ارائه دهد.

روح شجاعت، کارآفرینی و تعهد راسخ به تحقیق‌وتوسعه و ارائه کار صادقانه و تولید کالای بادوام، سنگ بنای رشد و موفقیت این مجموعه تولیدی می‌باشد.

ادوات کشاورزی صادقی افتخار دارد با نوآوری و سال‌ها تلاش خستگی‌ناپذیر در ارائه بخشی از نیاز صنعت مکانیزاسیون کشاورزی جزو تولیدکنندگان مطرح منطقه می‌باشد.

مجموعه ادوات کشاورزی صادقی با استعانت به لطف پروردگار و با داشتن تیم طراحی توانمند و پرسنل زحمت‌کش و شایسته و در سایه اهداف بلند و نگاه آینده‌نگر مدیریت همواره در حال بهینه‌سازی و افزایش کیفیت و تولید محصولات جدید متناسب یا نیاز بازار و همگام با تکنولوژی روز دنیا در حال طی مراحل رشد و تکامل می‌باشد.

مجموعه تولیدی ادوات کشاورزی و صنعتی صادقی
مجموعه تولیدی ادوات کشاورزی و صنعتی صادقی

مجموعه تولیدی صادقی مورد اعتماد هزاران کشاورز و کارآفرین در سراسر کشور قرار گرفته است. ادوات و ماشین آلات خرمن‌کوب، کاه‌کوب، آسیاب‌ها، چیزل، سنگ‌جمع‌کن، علوفه‌کوب، تریلی و... را مشاهده کنید.

ما در مجموعه تولیدی ادوات و ماشین آلات کشاورزی و صنعتی صادقی به دنبال افراد با انگیزه و خلاق می‌گردیم. اگر فکر می‌کنید این از ویژگی‌های شماست، افتخار می‌کنیم که همکار ما شوید.

در صورت تمایل به همکاری و اخذ نمایندگی محصولات مجموعه تولیدی ادوات و ماشین‌های کشاورزی و صنعتی صادقی به صفحه نمایندگی مراجعه فرمایید.

جهت مشاوره در زمینه ماشین‌آلات مورد نیاز، انتخاب صحیح محصول و جزئیات محصولات، با ما تماس بگیرید.